datum
tijd
thuis
uit
scheidsrechter
20 mei
21:00
Spero/Zaal 2
A.S.V. Zuid Arnhem 4
J. (John) Hermse
meer info
21 mei
08:30
VDZ JO11-1JM
Spero JO11-2
meer info
21 mei
08:30
Spero JO10-4
Blauw Wit JO10-2
meer info
21 mei
08:30
Spero JO13-2
SML JO13-2
O. (Olaf) de Groot
meer info
21 mei
08:30
Spero JO13-4
Union JO13-2JM
meer info
21 mei
08:30
Spero JO8-3
OVC '85 JO8-4
meer info
21 mei
08:30
OSC JO12-2
Spero JO12-3
meer info
21 mei
08:30
VDZ JO8-2
Spero JO8-1
meer info
21 mei
08:30
Spero JO9-1
Orion JO9-1
meer info
21 mei
08:30
Spero JO12-4
RKSV Driel JO12-1
meer info
21 mei
afgelast
Spero JO8-8
CHRC MO8-1
meer info
21 mei
08:30
Spero JO12-5
Leones JO12-2
meer info
21 mei
08:30
SVHA JO9-2
Spero JO9-5
meer info
21 mei
08:30
OSC JO10-4
Spero JO10-6
meer info
21 mei
08:30
Blauw Wit JO8 Groen
Spero JO8-6
meer info
21 mei
08:30
Blauw Wit JO9-1
Spero JO9-2
meer info
21 mei
09:00
Excelsior Z. JO8-2
Spero JO8-9
meer info
21 mei
09:30
ESA JO14-1
Spero JO14-1
meer info
21 mei
10:00
Loo JO10-1
Spero JO10-5
meer info
21 mei
10:00
Eendracht Arnhem JO13-1
Spero JO13-3
J. (Jacob) Postma
meer info
21 mei
10:15
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO10-1
Spero JO10-1
meer info
21 mei
10:30
GVA JO8-1
Spero JO8-5
meer info
21 mei
10:30
Spero JO8-2
SJO Diosa-Niftrik JO8-1
meer info
21 mei
10:30
Spero JO11-3
SVHA JO11-2
meer info
21 mei
10:30
Spero JO8-7
DTS '35 Ede JO8-6
meer info
21 mei
10:30
Spero MO13-1
SDV Barneveld MO13-1
H. (Hans) Meeuwsen
meer info
21 mei
10:30
Spero JO11-1
Bennekom JO11-2
meer info
21 mei
10:30
Spero JO9-6
Jonge Kracht JO9-2
meer info
21 mei
10:30
Spero JO10-2
RKSV Driel JO10-2
meer info
21 mei
11:00
SC Bemmel JO13-1
Spero JO13-1
J.G. (Jos) van den Dam
meer info
21 mei
11:00
ONA '53 JO15-1
Spero JO15-2
H.C. (Kees) Drenth
meer info
21 mei
11:00
Jonge Kracht JO15-1
Spero JO15-1
J.P.R. (Jan) Bellink
meer info
21 mei
11:15
SC Millingen JO12-1
Spero JO12-1
meer info
21 mei
11:15
Spero JO17-2
Eendracht '30 JO17-1
J.T. (Hans) Maassen
meer info
21 mei
11:15
Spero JO16-2
Doesburg SC JO16-1JM
S.R.G. (Stefan) de Bruijn
meer info
21 mei
11:30
Fortissimo JO17-2
Spero JO17-3
R. (Rene) Roseboom
meer info
21 mei
12:15
DTS '35 Ede MO17-2
Spero MO17-1
B.H. (André) Meijerink
meer info
21 mei
12:30
Spero JO12-2
AWC JO12-1
meer info
21 mei
12:30
Spero JO10-3
VDZ JO10-3
meer info
21 mei
12:30
Spero JO8-4
Jonge Kracht JO8-2JM
meer info
21 mei
12:30
Spero JO17-1
De Bataven JO17-1
Afgeschermd
meer info
21 mei
12:30
AWC JO15-4
Spero JO15-3
meer info
21 mei
12:30
Spero JO9-3
SC Bemmel JO9-2
meer info
21 mei
12:30
Spero JO9-7
De Bataven JO9-3
meer info
21 mei
12:30
SKV JO19-3
Spero JO19-4
J.S. (John) Groenendijk
meer info
21 mei
13:00
ST : DVC'26/Sprinkhanen MO15-1
Spero MO15-1
I.H.G. (Ico) Bod
meer info
21 mei
13:15
DVOL JO14-1JM
Spero JO14-3
meer info
21 mei
14:00
Spero MO19-2
ST DIO'30/SCP MO19-1
meer info
21 mei
14:00
Spero VR1 (zat)
CHRC VR1
H. (Hartger) Hommerson
meer info
21 mei
14:30
Quick 1888 4
Spero 4
meer info
21 mei
14:45
Spero 3 (zat)
Trekvogels 2
M.G.J (Mike) van Meurs
meer info
21 mei
14:45
Spero JO19-3
DVSG JO19-2
A.E. (André) Tumelaire
meer info
21 mei
15:00
Spero JO19-1
Quick 1888 JO19-1
J.W. (Hans) Saedt
meer info
21 mei
15:00
GVA JO19-1
Spero JO19-2
C. (Capitao) Nseka
meer info
22 mei
10:00
Spero 4
Loo 2
meer info
22 mei
10:00
Spero 3
NSVV FC Kunde 2
meer info
22 mei
10:00
DVV 5
Spero 6
W.P.H.M. (Willy) Paar
meer info
22 mei
10:00
Spero 10
CHRC 2
R. (Raymon) Foget
meer info
22 mei
10:30
DIOSA 3
Spero 9
M.J.H.M. (Mark) Rossen
meer info
22 mei
11:00
Elistha 2
Spero 11
A.C. (Albert) van Kleef
meer info
22 mei
11:00
RKSV Driel 4
Spero 12
J.H. (Jan) van Zadelhoff
meer info
22 mei
12:30
Spero VR1
DIO '30 VR1
H. (Hans) Meeuwsen
meer info
22 mei
12:30
Spero 8
AWC 6
meer info
22 mei
14:00
Quick 1888 1
Spero 1
R.H.G. (René) Beijen
meer info
23 mei
18:45
Trekvogels MO11-1
Spero MO11-2
meer info
23 mei
20:00
Bennekom JO19-2
Spero JO19-2
meer info
23 mei
21:00
SV Basteom 5
Spero/zaal 1
J. (John) Dijkman
meer info
24 mei
19:00
HAVO JO19-1
Spero JO19-4
meer info
25 mei
18:00
HAVO JO9-1JM
Spero JO9-6
meer info
25 mei
18:30
Spero MO13-1
OSC MO13-1
meer info
25 mei
18:30
Blauw Wit JO12-1
Spero JO12-3
meer info
28 mei
08:30
DVOL JO8-4
Spero JO8-4
meer info
28 mei
08:30
Spero JO11-2
Jonge Kracht JO11-1
meer info
28 mei
08:30
Spero MO15-1
Angeren MO15-1
W.M. (Wim) Daniels
meer info
28 mei
08:30
Spero JO9-5
Spero JO9-7
meer info
28 mei
08:30
Spero JO10-5
SC Bemmel JO10-1
meer info
28 mei
08:30
Spero JO13-4
ST: SVO '68/VVLK JO13-1
meer info
28 mei
08:30
Spero JO8-6
Blauw Wit JO8 Paars
meer info
28 mei
08:30
DVOL JO8-1
Spero JO8-2
meer info
28 mei
08:30
Spero JO8-9
OSC JO8-4JM
meer info
28 mei
08:30
Spero JO12-1
Leones JO12-1
meer info
28 mei
08:30
Bennekom JO12-3
Spero JO12-5
meer info
28 mei
08:45
MASV JO8-1
Spero JO8-7
meer info
28 mei
09:30
Wageningen JO12-1JM
Spero JO12-4
meer info
28 mei
09:45
SML JO10-2JM
Spero JO10-3
meer info
28 mei
09:45
SML JO8-5
Spero JO8-8
meer info
28 mei
10:00
OSC JO10-3
Spero JO10-4
meer info
28 mei
10:15
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO8-4
Spero JO8-3
meer info
28 mei
10:15
Redichem JO10-1
Spero JO10-2
meer info
28 mei
10:15
Arnhemse Boys JO9-1JM
Spero JO9-1
meer info
28 mei
10:30
Spero JO8-1
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO8-1
meer info
28 mei
10:30
Spero JO9-4
Wodanseck JO9-1JM
meer info
28 mei
10:30
Spero MO11-2
RKHVV MO11-2
meer info
28 mei
10:30
Spero JO15-1
RKHVV JO15-1
J.H.P. (Hans) Hetterschijt
meer info
28 mei
10:30
Spero JO8-5
RKHVV JO8-5
meer info
28 mei
10:30
Spero JO9-2
RKHVV JO9-2
meer info
28 mei
10:30
Orion JO12-2
Spero JO12-2
meer info
28 mei
10:45
SML JO16-3
Spero JO16-2
meer info
28 mei
11:00
SC Bemmel JO11-1
Spero JO11-1
meer info
28 mei
11:15
Spero MO19-2
Quick 1888 MO19-1
W.M. (Wim) Daniels
meer info