• Spero JO11-2

  • Spero JO11-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bresser, FeliceTeamspeler
    Bresser, PimTeamspeler
    Brussen, DaanTeamspeler
    Eskes, BenjaminTeamspeler
    Hulshof, JentTeamspeler
    Lavalaye, FeddeTeamspeler
    Peet, LasseTeamspeler
    Wouters, JelleTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    24 feb. 12:00Excelsior Z. JO11-1 - Spero JO11-2Sportpark De Leijgraaf
    2 mrt. 08:30Spero JO11-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-2Sportpark De Pas
    9 mrt. 11:30Eldenia JO11-2 - Spero JO11-2Sportpark Elden
    16 mrt. 10:30Spero JO11-2 - SC Bemmel JO11-2Sportpark De Pas
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Spero JO14-1 - Trekvogels JO14-11 - 4
    17 feb.Spero JO11-5 - Spero JO11-24 - 12
  • Poulestanden Spero JO11-2 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO11-2770077195821
    2De Bataven JO11-1760156233318
    3Union JO11-1750259312815
    4DVOL JO11-1740338231512
    5OSC JO11-2JM72142850-227
    6Spero JO11-272142357-347
    7SC Bemmel JO11-171061460-463
    8SCE JO11-17007840-320

    Poulestanden Spero JO11-2 ( 1e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDZ JO11-1651035112416
    2Eldenia JO11-1JM650129111815
    3ESA JO11-164113492513
    4DVOL JO11-2631234231110
    5RKSV Driel JO11-173132328-510
    6OVC '85 JO11-262041624-86
    7Spero JO11-25005643-370
    8Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-26006836-280

    Poulestanden Spero JO11-2 ( 2e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero JO11-2220013496
    2Excelsior Z. JO11-1220010286
    3Elistha JO11-122006336
    4Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-22101153123
    5Eldenia JO11-22101615-93
    6ESA JO11-3200237-40
    7SC Bemmel JO11-2200229-70
    8DVOL JO11-42002416-120