• Spero 8

  • Spero 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altena, Brian vanTeamspeler
    Blom, MarkTeamspelerAanvaller
    Bruijn, Sten deTeamspeler
    Evers, LarsTeamspeler
    Heumen, Jelle vanTeamspeler
    Hormes, LuukTeamspeler
    Kolkman, PimTeamspeler
    Kone, KafumbahTeamspeler
    Lentjes, ThijmenTeamspelerDoelverdediger
    Lith, Esli vanTeamspeler
    Loenen, Yoram vanTeamspeler
    Maeden, Frank van derTeamspeler
    Manen, Jurjen vanTeamspeler
    Osman, Yasser Ali MohammedTeamspeler
    Pieters, OnnoTeamspeler
    Zwartkruis, KalleTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    5 feb. 12:30Spero 8 - VDZ 3Sportpark De Pas
    12 feb. 10:00MASV 4 - Spero 8Sportpark Malburgen-West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.Spero 8 - Angerlo Vooruit 43 - 2
  • Poulestanden Spero 8 ( 6e klasse 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort 41182138142426
    2MASV 41181251312025
    3Spero 81072143202323
    4Arnhemse Boys Schuytgraaf 21172244301423
    5Brakkenstein 51151546291716
    6De Bataven 6115152834-616
    7GVA 595041626-1014
    8VDZ 3104151935-1613
    9Eendracht Arnhem 3103163632410
    10DVV 5112362948-199
    11Angerlo Vooruit 4111191747-304
    12Eldenia 6100191940-211

    Poulestanden Spero 8 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 8321012487
    2Orion 13321011387
    3Trekvogels 7310278-13
    4Nijmegen 23003318-150

    Poulestanden Spero 8 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick Z. 211006063
    2Etten 211006063
    3ONA '53 311007253
    4FC Winterswijk 911006153
    5ABS 411005053
    6Buurse 211005053
    7De Kieviten 211004043
    8Enter 411006333
    9BWO 411005233
    10Markelo 611004133
    11Varsseveld 511003033
    12Arnhemse Boys Schuytgraaf 211005323
    13KOSC 611004223
    14NEC 311004223
    15SDC '12 411004223
    16Dalfsen 411003123
    17Varsseveld 411003123
    18Vorden 411003123
    19UD W. 411005413
    20SP Lochem 411004313
    21Blauw Wit 611003213
    22Wesepe 211002113
    23Saasveldia 511003303
    24Juliana '31 411002203
    25Woezik 611001103
    26FC Jeugd 400000000
    27NEO 400000000
    28Borne 410013300
    29Orion 1210012200
    30GVA 510011100
    31v.v. Twenthe 5100145-10
    32Concordia-W 8100134-10
    33SCP 4100123-10
    34Warnsveldse Boys 5100112-10
    35Woezik 4100135-20
    36Longa '30 11100124-20
    37SV Nieuw Heeten 3100124-20
    38Spero 8100124-20
    39Angerlo Vooruit 3100113-20
    40Helios 2100113-20
    41Varsseveld 6100113-20
    42BSC Unisson 3100136-30
    43Ruurlo 3100125-30
    44UD W. 5100114-30
    45SV Babberich 2100103-30
    46Batavia '90 5100104-40
    47Union 3100127-50
    48DVV 5100116-50
    49F.C. Ommen 2100105-50
    50Stevo 5100105-50
    51Eldenia 4100106-60
    52WSV 6100106-60