• Spero 2

  • Spero 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buijs, StijnTeamspeler
    Dongen, Jorren vanTeamspeler
    Dulm, Jack vanTeamspeler
    Egmond, Daniël vanTeamspeler
    Kangela, IgnaceTeamspeler
    Loffeld, MaxTeamspeler
    Peters, BramTeamspeler
    Qaderdan, FarhadTeamspeler
    Verhagen, ToineTeamspeler
    Verhart, NielsTeamspelerDoelverdediger
    Wouters, SamTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    12 feb. 11:00Spero 2 - Columbia 2Sportpark De Pas
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Spero 2 ( 1e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Bataven 2971133132022
    2Robur et Velocitas 295221912717
    3Columbia 284222012814
    4Voorwaarts T 2942329151414
    5Leones 294231521-614
    6Orion 293241718-111
    7VIOD 282421210210
    8OBW 292431515010
    9Spero 292071128-176
    10VDZ 29117633-274

    Poulestanden Spero 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 2 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Bemmel 2330010199
    2RKHVV 3311110644
    3Spero 231118804
    4vv Ewijk 23003114-130