• Spero zat2

  • Spero 2 (zat)

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baron, RemcoTeamspeler
    Braam, CoenTeamspeler
    Dijk, Ron vanTeamspeler
    Driessen, DennisTeamspeler
    Graave, JoostTeamspeler
    Hendriks, KeesTeamspeler
    Hendriks, VincentTeamspelerKeeper
    Heumen, Pim vanTeamspeler
    Hoekzema, WytzenTeamspeler
    Janssen, LuukTeamspeler
    Joosten, JanTeamspeler
    Knipping, JohanTeamspeler
    Leerdam, Ramon vanTeamspeler
    Muller, PaulTeamspeler
    Nieuwenstein, MaartenTeamspeler
    Peters, ErwinTeamspeler
    Portier, JeroenTeamspeler
    Rouwhorst, JorisTeamspeler
    Schoemaker, PaulTeamspeler
    Tap, RubinTeamspeler
    Verhoeven, YannickTeamspeler
    Versteegen, RoyTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    24 feb. 12:00SML 2 - Spero 2 (zat)Sportpark De Bakenberg
    2 mrt. 12:00v.v. Dieren 2 - Spero 2 (zat)Sportpark Het Nieuwland
    9 mrt. 17:15Spero 2 (zat) - FC Zutphen 2Sportpark De Pas
    16 mrt. 12:30SP Teuge 2 - Spero 2 (zat)Sportpark De Dulmer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Spero JO14-1 - Trekvogels JO14-11 - 4
    17 feb.Spero JO11-5 - Spero JO11-24 - 12
  • Poulestanden Spero 2 (zat) ( 2e klasse F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero zat212110151213033
    2DZC '68 41290353252827
    3v.v. Dieren 21272332181423
    4AZSV 41262427171020
    5FC Zutphen 2125253430417
    6AVW '66 3124353628815
    7SML 2124352431-715
    8ESA 2123452124-313
    9SP Teuge 2123452027-713
    10Groesbeekse Boys 2123272337-1411
    11SP Lochem 2123272141-2011
    12Groen Wit '62 2121291861-435

    Poulestanden Spero 2 (zat) ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero zat222009276
    2AVW '66 2201146-21
    3Groesbeekse Boys 2201149-51

    Poulestanden Spero 2 (zat) ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVI 211007073
    2v.v. Hellendoorn 211007163
    3Enter 211007253
    4WVF 211007253
    5AZSV 211006153
    6Bennekom 211005053
    7DZC '68 211005143
    8Quick '20 211004133
    9Achilles '12 211003033
    10SC Bemmel 211003033
    11Go Ahead Kampen 211003033
    12Robur et Velocitas 211005323
    13Hierden 211004223
    14Nieuwleusen SV 211004223
    15Epe 211003123
    16Orion 211003123
    17SML 211003123
    18RKHVV 211002023
    19TVC '28 211002023
    20KOSC 211003213
    21DOS Kampen 211002113
    22SDV Barneveld 211002113
    23Voorwaarts T 211002113
    24F.C. Ommen 211001013
    25Rohda Raalte 211001013
    26SDC Putten 211001013
    27VIOD 211001013
    28Vorden 211001013
    29Vogido 211002203
    30Bon Boys 210012200
    31RSC 2100123-10
    32ASC '62 2100112-10
    33Spero zat2100112-10
    34VVOP 2100112-10
    35Bennekom 3100101-10
    36Hulzense Boys 2100101-10
    37Longa '30 2100101-10
    38Longa '30 3100101-10
    39TVC '28 3100101-10
    40SV Schalkhaar 2100135-20
    41Juventa '12 2100124-20
    42KHC 2100124-20
    43DVOL 2100113-20
    44Helios 2100113-20
    45Veensche Boys 2100113-20
    46DVC'26 3 zon100102-20
    47MVV '29 2100102-20
    48S.V. Losser 2100114-30
    49Excelsior '31 2100103-30
    50IJVV 2100103-30
    51Jonge Kracht 2100103-30
    52FC Zutphen 2100115-40
    53ABS 2100127-50
    54VIOS V. 2100127-50
    55HSC '21 2100116-50
    56Lunteren 2100105-50
    57BWO 2100117-60
    58VVOG Harderwijk 2100107-70