Home
De Club
De Club
Vacatures
Jaarverslagen
Algemene Ledenvergadering
De historie
Jaarkalender
Jeugdafdeling
Beleidstukken
Organisatie
Organisatie
Trainingen
Webshop
Vertrouwenscontactpersoon
Commissies
Voetbal Technische Commissie
Beheer Commissie
Communicatie & ICT
Scheidsrechter Commissie
Sponsor Commissie
(Para)medische Commissie
Vertrouwens Commissie
Sinterklaas Commissie
Voetbal +
Bestuursdienst
Senioren Commissie
Jeugd Commissie
Email adressen
Bestuur
Wedstrijdzaken
Sponsoring
Sponsoring
Sponsors
Fotoalbum
Contact
Lidmaatschap
De Teams
Voetbal plus
Champions League
Barcelona
De Graafschap
Inter Milan
Juventus
Liverpool
Manchester City
NEC
Paris Saint Germain
Real Madrid
Vitesse
Senioren Vrouwen
Dames Zat 1
VR1
VR2
VR30 + 1
VR 30+ 2
Senioren Mannen
Zondag 1
Zaal 1
O23-1
18+ 1
Zondag 2
Zaterdag 2
Zondag 3
Zondag 4
Zondag 5
Zondag 6
Zondag 7
Zondag 8
Zondag 9
Junioren O17-O19
JO19-1
JO19-2
JO19-3
MO17-1
JO17-1
MO17-2
JO17-2
JO17-3
Junioren O14-O16
JO16-1
JO16-2
MO15-1
JO15-1
JO15-2
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO14-4
Pupillen O12-O13
MO13-1
JO13-1
MO13-2
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
Pupillen O10-O11
MO11-1
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
Pupillen O8-O9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO8-7
Item
Support
Toernooien
Toernooien
Elstarcup
Home
De Club
+
De Club
Vacatures
Jaarverslagen
Algemene Ledenvergadering
De historie
Jaarkalender
Jeugdafdeling
Beleidstukken
Organisatie
+
Organisatie
Trainingen
Webshop
Vertrouwenscontactpersoon
Commissies
+
Voetbal Technische Commissie
Beheer Commissie
Communicatie & ICT
Scheidsrechter Commissie
Sponsor Commissie
(Para)medische Commissie
Vertrouwens Commissie
Sinterklaas Commissie
Voetbal +
Bestuursdienst
Senioren Commissie
Jeugd Commissie
Email adressen
Bestuur
Wedstrijdzaken
Sponsoring
+
Sponsoring
Sponsors
Fotoalbum
Contact
Lidmaatschap
De Teams
+
Voetbal plus
Champions League
+
Champions League
Barcelona
De Graafschap
Inter Milan
Juventus
Liverpool
Manchester City
NEC
Paris Saint Germain
Real Madrid
Vitesse
Senioren Vrouwen
+
Dames Zat 1
VR1
VR2
VR30 + 1
VR 30+ 2
Senioren Mannen
+
Zondag 1
Zaal 1
O23-1
18+ 1
Zondag 2
Zaterdag 2
Zondag 3
Zondag 4
Zondag 5
Zondag 6
Zondag 7
Zondag 8
Zondag 9
Junioren O17-O19
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
MO17-1
JO17-1
MO17-2
JO17-2
JO17-3
Junioren O14-O16
+
JO16-1
JO16-2
MO15-1
JO15-1
JO15-2
JO14-1
JO14-2
JO14-3
JO14-4
Pupillen O12-O13
+
MO13-1
JO13-1
MO13-2
JO13-2
JO13-3
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
Pupillen O10-O11
+
MO11-1
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO10-5
JO10-6
JO10-7
Pupillen O8-O9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO9-5
JO9-6
JO9-7
JO9-8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
JO8-5
JO8-6
JO8-7
Item
Support
Toernooien
+
Toernooien
Elstarcup
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Info
30 mrt. 09:45
DVOL JO13-2 - Spero JO13-2
Sportpark Vossenpels
30 mrt. 10:00
Arnhemse Boys Schuytgraaf MO15-1d - Spero MO15-1
Sportpark De Schuytgraaf
30 mrt. 10:30
Spero JO14-3 - Eendracht JO14-1JM
Sportpark De Pas
30 mrt. 10:30
Spero JO13-3 - SCE JO13-3
Sportpark De Pas
30 mrt. 10:30
SVHA MO13-2 - Spero MO13-3
Sportpark De Zandakkers
30 mrt. 10:30
Spero JO9-1 - DVOL JO9-1
Sportpark De Pas
30 mrt. 10:30
Spero JO9-3 - Spero JO9-5
Sportpark De Pas
30 mrt. 12:00
OVC '85 2 - Spero 3 (zat)
Sportpark De Bilderberg
30 mrt. 12:00
RKHVV JO15-1 - Spero JO15-1
Sportpark De Blauwenburcht
30 mrt. 12:30
Spero JO15-3 - Union JO15-1
Sportpark De Pas
30 mrt. 12:30
Spero MO17-1 (9-tal) - SDOO MO17-1
Sportpark De Pas
30 mrt. 12:30
Spero JO19-4 - DTS '35 Ede JO19-3
Sportpark De Pas
30 mrt. 14:00
SC Millingen JO19-1 - Spero JO19-3
Sportpark De Hove
30 mrt. 14:45
Spero VR1 (zat) - Juliana '31 VR1
Sportpark De Pas
30 mrt. 14:45
Spero 4 (zat) - UNI VV 3
Sportpark De Pas
30 mrt. 14:45
Spero O23-1 - RKHVV O23-1
Sportpark De Pas
30 mrt. 15:00
SKV JO19-1 - Spero JO19-2
Sportpark De Zoom
1 apr. 10:00
Spero 9 - SVHA 4
Sportpark De Pas
1 apr. 10:00
Spero 7 - Eendracht Arnhem 3
Sportpark De Pas
2 apr. 20:45
DVOL JO19-1 - Spero JO19-1
Sportpark Vossenpels
5 apr. 19:30
Spero VR30+2 - SC Bemmel VR30+1
Sportpark De Leede
5 apr. 19:30
Spero VR30+1 - SVO VV Pinkenberg VR30+1
Sportpark De Pas
5 apr. 20:00
Spero VR30+2 - Uchta VR30+1
Sportpark De Leede
5 apr. 20:00
VDZ VR30+2 - Spero VR30+1
Sportpark De Pas
5 apr. 20:30
Spero VR30+1 - Jonge Kracht VR30+1
Sportpark De Pas
5 apr. 20:30
Kesteren VR30+1 - Spero VR30+2
Sportpark De Leede
6 apr. 08:30
Spero MO13-3 - SCW '23 MO13-1
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO13-3 - Eendracht Arnhem JO13-1JM
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO11-4 - OSC JO11-4JM
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO12-3 - vv Ewijk JO12-1
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO8-8 - OSC JO8-5
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO8-1 - OSC JO8-1JM
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO8-4 - RKHVV JO8-6
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO11-2 - SC Bemmel JO11-1
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO8-7 - RKSV Driel JO8-1
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Spero JO11-1 - DVV JO11-1JM
Sportpark De Pas
6 apr. 08:30
Excelsior Z. JO16-1 - Spero JO16-1
Sportpark De Leijgraaf
6 apr. 08:30
Blauw Geel '55 MO11-1 - Spero MO11-1
Sportpark Peppelensteeg
6 apr. 08:30
ESA JO10-2 - Spero JO10-3
Sportcentrum Rijkerswoerd
6 apr. 08:30
De Bataven JO10-3JM - Spero JO10-7
Sportpark Walburgen
6 apr. 08:30
VDZ JO8-1 - Spero JO8-2
Sportpark 't Cranevelt
6 apr. 08:30
OVC '85 JO8-4 - Spero JO8-3
Sportpark De Bilderberg
6 apr. 08:30
DVOL JO10-1 - Spero JO10-1
Sportpark Vossenpels
6 apr. 08:30
DVOL JO9-7 - Spero JO9-9
Sportpark Vossenpels
6 apr. 08:30
DVOL JO8-6 - Spero JO8-6
Sportpark Vossenpels
6 apr. 08:30
Eldenia JO9-2JM - Spero JO9-4
Sportpark Elden
6 apr. 08:30
SC Bemmel JO11-3 - Spero JO11-6
Sportpark Ressen
6 apr. 08:30
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-3 - Spero JO12-4
Sportpark De Schuytgraaf
6 apr. 08:45
SCW '23 JO9-2 - Spero JO9-1
Wilhelmina sportpark
6 apr. 09:00
Quick 1888 JO13-2JM - Spero JO13-2
Sportpark De Dennen
6 apr. 09:00
RKSV Driel JO9-1 - Spero JO9-6
Sportpark Driel
6 apr. 09:45
OSC JO8-4 - Spero JO8-5
Sportpark Nieuw Balveren
6 apr. 09:45
AVIOS/DBV JO10-2JM - Spero JO10-9
Sportpark Mariaveld
6 apr. 10:00
Spero JO9-3 - Eldenia JO9-4
Sportpark De Pas
6 apr. 10:00
Spero JO9-2 - DVOL JO9-2
Sportpark De Pas
6 apr. 10:00
Spero JO12-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-1
Sportpark De Pas
6 apr. 10:00
sv DFS MO17-1 (9-tal) - Spero MO17-1 (9-tal)
Sportpark 't Heerenland
6 apr. 10:15
OSC JO11-3JM - Spero JO11-5
Sportpark Nieuw Balveren
6 apr. 10:30
Spero MO13-1 - FC Horst MO13-1
Sportpark De Pas
6 apr. 10:30
Spero JO17-2 - S.V. Kilder JO17-1
Sportpark De Pas
6 apr. 10:30
RKSV Driel JO14-2 - Spero JO14-3
Sportpark Driel
6 apr. 10:45
ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-1JM - Spero JO13-1
Sportpark De Nevelhorst
6 apr. 10:45
Brakkenstein JO11-1 - Spero JO11-3
Sportpark Brakkenstein
6 apr. 10:45
Veluwezoom JO12-1 - Spero JO12-2
Sportpark De Pinkenberg
6 apr. 11:00
Spero JO14-1 - SKV JO14-1JM
Sportpark De Pas
6 apr. 11:00
SCE MO13-2 - Spero MO13-2
Sportpark Lindenholt
6 apr. 11:30
Spero JO15-2 - Uchta JO15-1
Sportpark De Pas
6 apr. 11:30
Spero JO15-3 - De Bataven JO15-2
Sportpark De Pas
6 apr. 11:30
Spero JO9-5 - OSC JO9-3JM
Sportpark De Pas
6 apr. 11:30
Spero JO10-6 - RKSV Driel JO10-2
Sportpark De Pas
6 apr. 11:30
SC Valburg JO19-1 - Spero JO19-3
Sportpark 't Kasteel
6 apr. 11:30
PSC JO12-1JM - Spero JO12-5
Sportpark De Pauwengaard
6 apr. 11:45
Spero JO9-7 - SC Bemmel JO9-3
Sportpark De Pas
6 apr. 11:45
Spero JO9-8 - De Bataven JO9-2JM
Sportpark De Pas
6 apr. 12:00
HAVO JO14-1 - Spero JO14-2
Sportpark De Notenboom
6 apr. 12:30
Spero O23-1 (zat) - SDC Putten O23-1
Sportpark De Pas
6 apr. 12:30
Spero MO20-1 - BWO MO20-1
Sportpark De Pas
6 apr. 12:30
Brakkenstein JO15-1 - Spero JO15-1
Sportpark Brakkenstein
6 apr. 12:45
DVOV 6 - Spero 5 (zat)
Sportpark De Pinkenberg
6 apr. 12:45
SC Millingen JO16-1 - Spero JO16-2
Sportpark De Hove
6 apr. 13:00
Spero JO10-5 - SC Valburg JO10-2JM
Sportpark De Pas
6 apr. 13:00
Spero JO10-8 - OSC JO10-6JM
Sportpark De Pas
6 apr. 13:00
Spero JO10-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO10-1
Sportpark De Pas
6 apr. 13:00
Spero JO10-4 - SC Bemmel JO10-1
Sportpark De Pas
6 apr. 14:00
Spero MO15-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf MO15-1d
Sportpark De Pas
6 apr. 14:00
DZC '68 4 - Spero 2 (zat)
Sportpark Zuid (ingang 2)
6 apr. 14:30
Spero JO15-4 - DVV JO15-2
Sportpark De Pas
6 apr. 14:30
Spero JO19-2 - Sc Westervoort JO19-1
Sportpark De Pas
6 apr. 15:00
Spero 3 (zat) - SML zat. 3
Sportpark De Pas
6 apr. 15:00
Spero 4 (zat) - SML 4 (buiten mededinging)
Sportpark De Pas
6 apr. 15:00
Spero JO19-1 - Blauw Wit JO19-1
Sportpark De Pas
6 apr. 15:00
DVOL JO17-1 - Spero JO17-1
Sportpark Vossenpels
6 apr. 15:30
Kesteren VR1 - Spero VR1 (zat)
Sportpark De Leede
6 apr. 17:00
Orion JO19-3 - Spero JO19-4
Sportpark Mariƫnbosch
7 apr. 09:30
Blauw Wit 4 - Spero 4
Sportpark De Schoonhorst
7 apr. 10:00
Spero 9 - Blauw Wit 8
Sportpark De Pas
7 apr. 10:00
Spero 5 - Woezik 3
Sportpark De Pas
7 apr. 10:00
Eendracht Arnhem 6 - Spero 8
Sportpark Over het Lange Water
7 apr. 11:00
DVOL VR1 - Spero VR2
Sportpark Vossenpels
7 apr. 12:30
Spero VR1 - GVA VR1
Sportpark De Pas