kom jij ons versterken?

Home > Nieuws > kom jij ons versterken?

kom jij ons versterken?

Datum: 31-08-2016
Ieder jaar is het een hele uitdaging alle elftallen te voorzien van begeleiding. Maar ook in andere functies kunnen we hulp gebruiken.
Zo zijn we op zoek naar mensen die plaats willen nemen in de Fair Play commissie. Het is de taak van deze commissie om sportiviteit te bevorderen. Niet alleen door bestraffing van ongewenst gedrag maar juist door stimulering en beloning van sportief gedrag. Interesse? mail voorzitter@svspero.nl
Verder zoeken we mensen voor de sponsorcommissie. Voor de werving van nieuwe sponsors maar ook voor activiteiten in het kader van binding van bestaande sponsors. Interesse? mail voorzitter@svspero.nl
Ook zoeken we mensen die ons willen helpen met onderhoud en beheer van onze terreinen en gebouwen. Mensen met twee rechterhanden en idee van onderhoudsplanning. Interesse? mail secretaris@svspero.nl
Tenslotte zijn we op zoek naar mensen met verstand van ICT. Van hardware maar ook van systemen. Mensen die ideeen hebben over de manier waarop we efficienter informatie kunnen uitwisselen en delen met mensen die die informatie nodig hebben. Ook dus naar mensen die verstand hebben van communicatie; welke informatie is relevant voor wie en hoe delen we die met hen? Interesse? mail secretaris@svspero.nl

Wil je je talent inzetten voor je club? Ervaring opdoen in een grote organisatie? Dan is dit je kans. En je weet hoe het is met kansen: je moet ze grijpen als ze voorbij komen.