trainersgilde selectie elftallen

Home > Nieuws > trainersgilde selectie elftallen

trainersgilde selectie elftallen

Datum: 06-07-2016
Op 5 juli 2016 kwamen de (assistent) trainers, coördinatoren en keeperstrainers van de selectieteams van Spero bij elkaar voor een presentatie door de technische staf.  
Tijdens de avond werd het voorbije seizoen geëvalueerd en werd vooruit gekeken naar het seizoen 2016- 2017. Zo werden onder andere de technische afspraken met de aanwezigen bevestigd en toegelicht en werden aanstellingsbrieven en contracten getekend. Op de foto trainer van Spero 1, Gerrit Jan Barten die na zijn succesvolle eerste seizoen bij Spero voor een verlenging met één jaar voor seizoen 2016- 2017 tekende (op de foto samen met voorzitter Fons van Lith en penningmeester Antoon Joosten). 
Op de tweede foto alle aanwezige (assistent) trainers van selectie elftallen, technisch coordinatoren en keeperstrainers voor het komende seizoen. Spero is er trots op dat zoveel van de trainers van selectie elftallen voortkomen uit de gelederen van de club zelf.