F1 officieus districtskampioen

Home > Nieuws > F1 officieus districtskampioen

F1 officieus districtskampioen

Datum: 18-06-2016
Op 18 juni is bij Spero gespeeld om het oostelijk districtkampioenschap voor F pupillen. Een officieuze titel, omdat de KNVB dit niet organiseert voor F1 kampioenen. Spero F1 heeft het op deze dag opgenomen tegen SVI Zwolle, SV Lelystad, FC Eibergen en Schalkhaar. Helaas waren de kampioenen De Graafschap en Losser verhinderd.
 
Onder perfecte (weers)omstandigheden werd er voor het eerst gestreden om deze officieuze titel.
Al snel was duidelijk dat alle teams goed aan elkaar gewaagd waren, want er moest gestreden worden voor elke meter en elk doelpunt.
Hoewel de jeugdvoorzitter vooraf al aankondigde dat hier alleen maar winnaars waren (kampioen en beker), kon er vandaag toch maar echt 1 team zich laten kronen tot oostelijk districtskampioen. Deze 1e titel is voor SV Spero F1. Met 2 gelijke spelen en 2 overwinningen is Spero F1 met 1 punt voorsprong kampioen geworden. Na het behalen van het kampioenschap en de KNVB beker,  is dit de ultieme bekroning voor deze kanjers.
 
 
Op de foto:
Liggend: Dylan S, Koen, Laurens en Brent
Staand: Luuk, Timo, Dylan H en Arian
Leiding: Mikel, Alex en Marco
Afwezig: Merijn