topdiner DRIES en CO

Home > Nieuws > topdiner DRIES en CO

topdiner DRIES en CO

Datum: 16-06-2016
Op 15 juni 2016 was restaurant DRIES en CO van Spero. De deelnemers aan het avondvullend programma kregen een geweldig menu geserveerd en werden vermaakt door de mannen van de Sofzangers (Batsers Wes Leurs, Jasper Saat, Roeland Cleijne, Henk Kapel en Jos Houterman) en Kant noch Wal (Zet 'm Oppers Vincent Marcelis, Frank Joosten, Rene Nobels en Jan Rouwhorst). Ceremoniemeester André Tumelaire praatte de avond aan elkaar. Kant noch Wal beschouwde het voetbal in een speciale aflevering van Elst Insite waarin authentieke beelden van een klassieke Spero- Elistha werden getoond en waarin onder andere de samenwerking tussen Spero en Vitesse van commentaar werd voorzien ten overstaan van de aanwezige directeur Joost de Wit van Vitesse. Sofzangers kregen de zaal aan het meezingen vooral met hun speciale versie van "Aan het strand stil en verlaten". Voorzitter Fons van Lith: "we kijken terug op een prachtige avond met een werkelijk fantastisch diner. Het amusement was van hoog niveau, gebracht door mensen die ons belangeloos willen helpen met de realisatie van de kleedkamers. Onze dank aan sponsor Theo Driessen, Sofzangers, Kant noch Wal en geluidsmensen Robert en Anwar is groot en bewijst dat met de inspanning en betrokkenheid van velen er iets moois tot stand kan komen. Weer een stapje dichterbij maar nog steeds een paar te gaan naar de realisatie van de nieuwbouw".
Kijk voor foto's op de volgende link 
https://onedrive.live.com/?authkey=%21AswKCvpUnsrnrEA&v=photos&id=E63C16D0C18FA96%211096&cid=0E63C16D0C18FA96