Zonnig D kamp

Home > Nieuws > Zonnig D kamp

Zonnig D kamp

Datum: 15-06-2016
Op 4 en 5 juni jl was het weer D kamp. De zoveelste in een mooie traditie. En het was weer een groot succes. Met 96 deelnemende D- junioren. Opnieuw georganiseerd door inmiddels routiniers Mark, Eelco, Joost en Theo en geholpen door tal van Spero vrijwilligers als scheidsrechters, teamleiders en zorgverleners (voedsel en drank, EHBO of een luisterend oor). Met hulp van de beheergroep is op donderdag en vrijdag het tentenkamp ingericht, geluid geregeld en spelmateriaal opgebouwd. 
Na twee zonnige dagen sport en spel werden de deelenemende D- junioren op zondagmiddag weer door hun ouders of verzorgenden opgehaald. Bruinverbrand en moegestreden. Polen (zie fotio) was de uiteindelijke winnaar van de competitie. Meer uitslagen en foto's vind je via de volgende link http://dkamp.joostwvdo.nl/ 

De steeds meer bekendheid krijgende blogger Eus schreef er een leuke blog over die je hier kunt lezen.
https://www.facebook.com/goodlifeeus/posts/1774631412768181:0