competitiepool spero 22e speelronde

Home > Nieuws > competitiepool spero 22e speelronde

competitiepool spero 22e speelronde

Datum: 01-05-2017
Spero won gisteren bij en van WAVV. Na de verdiende thuisnederlaag eerder dit seizoen en de matige serie van de afgelopen weken mag dat een prima prestatie worden genoemd. Spero begon goed maar door een foutje op het middenveld stond het na zo'n 20 minuten toch vrij plotseling 1- 0 voor WAVV. Spero antwoordde snel en goed met twee treffers in de 30e en 32e minuut. Eerst rondde Coen Braam een fraaie voorzet van Maarten goed af en vervolgens schoot Maarten Nieuwenstein vrij eenvoudig binnen na een solo over de linkerkant van het veld. Daarmee was het ook gedaan. Verder gebeurde er niet veel meer. Spero kwam niet echt in gevaar en creeerde ook nauwelijks zelf kansen. De harde wind en het hobbelige, harde veld maakten goed spel lastig. Spero verwerft zich hiermee nog een aardige uitgangspositie voor nacompetitie. Het volgende obstakel naar die weg is Rood Wit uit Groesbeek. Zij komen 7 mei a.s. op bezoek bij Spero op De Pas. Dat is dan in principe ook de laatste thuiswedstrijd van Spero voor dit seizoen, tenzij.......
Via de link competitiepool 22e speelronde kunt u zien wie tot heden het verloop van de competitie het best voorspelde.