Spero JO9-1 vierde op NK

Home > Nieuws > Spero JO9-1 vierde op NK

Spero JO9-1 vierde op NK

Datum: 04-04-2017
Afgelopen zondag 2 april heeft Spero JO9-1 het heel ver geschopt op het NK Jeugdvoetbal dat werd gehouden bij FC Castricum.  Een hele knappe 4e plaats was het eindresultaat! Onder vakkundige en enthousiaste leiding van trainer Roy Meinicke, wisten de jongens zich via winst in het kwalificatietoernooi in het najaar van 2016 te plaatsen voor dit hoofdtoernooi. Als winnaar van district Oost mochten ze het nu op gaan nemen tegen 31 andere sterke teams uit heel Nederland. En om dan 4e te worden na 6 bloedstollende wedstrijden, is een uitmuntende prestatie. Als echte profs hebben de jongens het verlies om de 3e plaats snel verwerkt en namen ze lachend de schaal in ontvangst, die werd uitgereikt door de burgemeester van Castricum, Toon Mans. V.l.n.r.: Tomas Jongert, Timo Hulstein, Bastian Haverkamp, Sil Meinicke, Sven van Olderen, Mats Luijpen, Bjorn Pellen, Thijmen de Jong en Milan van Elst. Een team om trots op te zijn!