competitiepool spero 18e speelronde

Home > Nieuws > competitiepool spero 18e speelronde

competitiepool spero 18e speelronde

Datum: 21-03-2017
Afgelopen zondag 19 maart speelde Spero 1 uit bij en tegen Vorden. Uit de thuiswedstrijd wisten we dat het een stugge ploeg was met een sterke verdediging. Dat bleek ook nu. Spero creeerde nauwelijks kansen en stuitte steeds op de fysiek sterke verdediging van Vorden. Vorden scoorde twee keer uit vrijwel identieke situaties waarbij Jaimy in eerste instantie kon redden maar in de rebound werd geklopt. Een keer gebeurde dat na een minuut of tien en na rust ook nog eens binnen het eerste kwartier. Spero verloor redelijk kansloos met 2-0. De achterstand op koploper RKZVC liep daardoor op tot 5 punten. De achtervolgers wisten nauwelijks te profiteren waardoor Spero nog steeds een tweede plaats bezet. Via de link competitiepool 18e speelronde kunt u zien wie tot heden het verloop van de competitie het best voorspelde. Volgende week thuis tegen OBW. Tijd voor revanche.