Twin Games voor JO11-1 en -2

Home > Nieuws > Twin Games voor JO11-1 en -2

Twin Games voor JO11-1 en -2

Datum: 24-11-2016
Winst op Twin Games voor JO11-1 en -2 bij Vitesse

Op woensdag 23 november gingen Spero JO11-1/2 naar Vitesse voor het spelen van wedstrijden in het kader van de Twin Games. Na onze ervaringen tegen De Graafschap en Brabant Utd was dit de 3e tegenstander in dit kader. 

Zoals gebruikelijk had Vitesse zijn gehele spelersgroep verdeeld in 2 teams en speelden we 2 maal een kwartier tegen team 1 en 2 maal een kwartier tegen team 2. We dachten dat we de regels rondom Twin Games aardig goed beheerste, maar Vitesse legde het geheel toch nog iets anders uit. Zo gold schijnbaar de regel dat als je een bal uitschiet en deze maar snel goed zelf pakt, je gewoon balbezit houdt. Dit onder het mom 'de kinderen moeten het zelf oplossen'.  We moesten hier even aan wennen, maar hadden al snel door dat door ook zo te gaan spelen Vitesse ook te kloppen zou zijn. 

De uitslagen waren voor JO11-1 als volgt:
Q1: 4-3 winst
Q2: 3-1 winst
Q3: 1-0 winst
Q4: 2-4 verlies

Overall heeft JO11-1 dus toch gewonnen met 10-8 van Vitesse JO10. 
Een prachtige prestatie van onze jongens die wederom hebben laten zien dat ze de diverse voetbalvormen op een goede wijze beheersen en kunnen uitvoeren. Daarnaast is er veel inzet getoond en deden we collectief zeker niet onder voor de 'talenten uit Arnhem'.