competitiepool spero 1

Home > Nieuws > competitiepool spero 1

competitiepool spero 1

Datum: 07-11-2016
In de 9e speelronde speelde Spero 1 tegen Rheden 1. En wederom werd het Spero niet erg moeilijk gemaakt. Via doelpunten van Maarten Nieuwenstein, Ruben Jacobs, Coen Braam en Niels Kleijn liep Spero eenvoudig uit naar 4- 0. Noemenswaardig was het optreden van A- junioren Michael van Swaaij en Gavino Willemsen. Zij vielen goed in en mochten proeven aan het niveau. In de 10e speelronde speelt Spero 1 op 13 november a.s. om 14.00 uur uit in Beneden Leeuwen tegen Leones 1. Leones is na de overwinning op Concordia Wehl de nieuwe koploper met 4 punten voorsprong op Spero. Sleutelwedstrijdje dus!! Ga mee en support Spero naar een toppositie. Via de link competitiepool 9e speelronde kunt u zien wie het competitieverloop het beste voorspelde tot heden.