Landelijke Meiden Keepersdag

Home > Nieuws > Landelijke Meiden Keepersdag

Landelijke Meiden Keepersdag

Datum: 31-10-2016
Hallo allemaal,
Mijn naam is Benthe en ik ben de keepster van JO9-2 van Spero. Het leukste elftal van de club met de twee beste trainers, Kaj en Bart.
Zondag 23 oktober was de landelijke meidenkeepersdag van Nederland in Gendt. Deze dag was georganiseerd door keepersschool ‘Keeperschool on tour’. Je werd ingedeeld op leeftijd en in de ochtend gingen we allemaal oefeningen doen met de trainers.
Na de pauze hadden we eerst nog een paar oefeningen en toen kregen we een demonstratie van een paar keepers die erg goed waren. Hier kregen we ook uitleg over de keepersoorlog (onderlinge partij tussen twee keepsters), waarmee ze deze dag de beste keepster zouden gaan zoeken.
Eerst speelde we een korte competitie en uiteindelijk kwam ik in de finale tegen een meisje uit Bergen op Zoom, maar dit was al snel niet meer spannend. Ik ben de beste keepster onder 9 jaar geworden deze dag en heb de finale met 5-2 gewonnen!!
Groeten Benthe