Afscheid van Henk

Home > Nieuws > Afscheid van Henk

Afscheid van Henk

Datum: 29-10-2016
De afgelopen ruim 2 jaar is Henk (tweede van links op de foto) full time bij Spero actief geweest in het onderhoud van materialen en kleedkamers. Hij was bij Spero geplaatst via Preskhaaf Bedrijven. Presikhaaf is het mens- en arbeidsontwikkelbedrijf voor Midden-Gelderland. Vanaf 1 november 2016 heeft Presikhaaf voor Henk een andere werkplek gevonden. Helaas voor Spero want Henk was een zeer gewaardeerde kracht voor de club. Maar mooi voor Henk dat hij een nieuwe uitdaging heeft gevonden. Hij gaat naar VBI in Huissen. Henk is de afgelopen jaren begeleid door Stef van Baal. Stef dankte Henk voor zijn inzet. Hij deed dat namens Spero waarbij ook de vrouw van Henk in de hulde werd betrokken. De directe collega's van Henk zwaaiden hem vandaag uit met gebak en een afscheidscadeautje. Spero wenst Henk veel succes.