competitiepool Spero 1 5e ronde

Home > Nieuws > competitiepool Spero 1 5e ronde

competitiepool Spero 1 5e ronde

Datum: 03-10-2016
Afgelopen zondag speelde Spero 1 uit tegen OBW 1. De eerste helft had OBW een overwicht en vertaalde dat in een 1- 0 ruststand. Het doelpunt was het gevolg van een defensief misverstand. Een afstandschot onderkant lat van Ramon van Leerdam stuitte vervolgens terug het veld in. De scheidsrechter liet doorspelen en in de rebound kopte Coen Braam opnieuw tegen de lat. Het publiek was redelijk eenduidig: de bal stuitte achter de doellijn. Daar stond tegenover dat OBW een keer scoorde waarbij de scheidsrechter floot voor buitenspel. Ook hier was het publiek redelijk eenduidig: onterecht afgekeurd. Na een flinke bui tijdens de rust kwam Spero feller uit de kleedkamer. Met Niels Kleijn voor Koen van der Geer werd al snel de gelijkmaker gescoord. Ramon van Leerdam scoorde met het hoofd uit een voorzet van Robert Knipping. Spero had de tweede helft het betere van het spel en daarom was een gelijkspel de juiste weergave van de wedstrijd. 

In het foto album staan foto's van de wedstrijd.

Via de link speelronde 5 kunt u zien wie tot heden de uitslagen van Spero 1 het beste voorspelde.